TRENDY ŚLUBNE 2019

Publikacja: Joanna Opoka Kategoria: Inspiracje Ślubne Data: Komentarzy: 0 Odsłon: 540

                                 

Kolorem roku 2019 ogłoszonym przez Instytut Pantone został Living Coral. Jednak nie tylko ten kolor jest wybierany przez Pary Młode jako kolor przewodni swojego ślubu. Jakie jeszcze kolory dominują?

                

Instytut Pantone ogłosił kolorem roku 2019 kolor Living Coral, czyli słoneczny koral, bardzo energetyczny, niezwykle intensywny i ciepły odcień. Patrząc na ten kolor mam poczucie, że jest on bardzo radosny i optymistyczny. Living Coral bardzo dobrze przyjął się w klimatach ślubnych, a Młode Pary często wybierają ten kolor jako motyw przewodni swojego wesela.

                  

Jeśli skupimy się na samych trendach ślubnych to możemy zauważyć, że dominuje kilka motywów kolorystycznych. Poniżej znajdziecie przykłady. Zachęcam do obejrzenia. Może właśnie tutaj odnajdziesz inspirację :)

                             

                                      

Pastelowe kolory w odcieniach błękitu i różu nadadzą Twojemu przyjęciu weselnemu subtelności i delikatności. Proponujemy do takiego zestawienia zaproszenie ślubne z kolekcji boho, które znajdziesz tutaj :)

                             
                      

Fiolet i jego odcienie są również chętnie wybieranym motywem kolorystycznym. Kolor ten symbolizuje luksus, elegancję i szlachetność. W odcieniach fioletu proponujemy zaproszenie ślubne z kolekcji geometrycznej, które znajdziesz tutaj :)

                      

                                   

Czerwień jest kolorem ponadczasowym, klasycznym symbolizującym miłość, płomienne uczucia oraz energię. W tym kolorze proponujemy zaproszenie weselne z kolekcji boho, które znajdziesz tutaj :)

                                   

W tej samej kategorii

.

Komentarze

Zostaw swój komentarz